Satın Alma Sahiplen, Bir de Aptal Olma Oku!

Siyah kedileri heeeep çok sevmişimdir. Küçükken derlerdi ya “saçını çek, uğursuzluk getirir!” çok sinir olurdum!!! Ne alaka amq, ne uğursuzluğu getirecek, sen kendin uğursuzsun demek isterdim her söyleyene…

Neyse, bu yavrucak da yuvasız kalmış, yuva arıyormuş… Sağolsun Cem Adrian da el atmış, repost etmiş bu videoyu. Açıklama bölümüne de yeterli bilgiyi vermiş, gördüğünüz, okuduğunuz gibi. İşte kaç aylık olduğunu ve kimlere ulaşarak sahiplenebileceğimizi belirtmiş adam… Ama yok, okumak yok ki insanlarda!!! Alttaki yorumlar resmen sinir krizi geçirmemi sağladı! Kaç aylık bu, nasıl sahiplenebiliriz, bıdı bıdı bıdı… La olm okusanıza! Hepsi yazıyor! Okumak ve anlamak bu kadar mı zor? Hayır, sen okuyamıyorsan, okuduğunu da anlayamıyorsan zaten bu kediyi sahiplenme, o seni sahiplensin, hayır o da istemez ki seni! Abi gözünüzü seveyim O-KU-YUN! Herhangi bir soru sormadan önce bir düşünün, insanları boş yere yormayın! PLS PLS PLS!!!

Ah yorumlardan bir tanesi de takdire şayandı! Demiş ki; “bu video çekilirken bu çocuk strese girmiş, huzursuz olmuş, nolur çekmeyin böyle videolar, çeken çok eğlenmiş vs yazmış… Aplammm sen naptın yha! YUH! Neyin kafasındasın? 🙂

Umarım bu güzel tatlış da bir an önce güzel bir yuva bulur ya da bulmuştur! AMEN! :*

 

Sosyal medyanın yeni fenomeni Manny;

İnternetin son fenomenlerinden Manny isimli kedi GoPro kameraları çok seviyor.

Instagram kullanıcısı @yoremahm’a göre Manny bir fotoğraf çekimi sırasında kameraya dokunarak fotoğraf çekmeyi şans eseri öğrenmiş. Hem kendi çektiği iddia edilen selfieleri hem de köpeklerle sanki onların patronuymuşçasına verdiği pozlar über!

@yoremahm, Manny ile şans eseri tanışmış, kedi dostu öldükten kısa bir süre sonra onunla sokakta karşılaşmış. Manny’nin bu selfieleri gerçekten kendisi mi çekiyor(!) bunu bilmiyoruz ancak ben kedi hastası bir insan olarak fotolara ba-yıl-dım!

Devamı