Sıkkın canlara birebir gelen siteler

PC başında iş bitirmeye çalışırken bknz kafayı yemek, kendini yerden yere atmak, can sıkıntısı, kaşınma, ÖSS’ye hazırlanırken yaptığımız gibi buzdolabının kapağını açıp boş boş bakma… Bunları yapmak yerine kendinize ufak ödüller verin! 😛 işte ennnn eğlenceli ennnn ilginç websiteleri 😛 Yok lan 3 tane madde, beğendim, blogumda paylaşmak istedim! Sakin olsun herkes!

Devamı

Do it for Denmark and for mom!

Danimarka‘da son 27 yılın en düşük doğum oranı yaşanıyor. Genç nüfus oranı gittikçe azalıyor.

Bu soruna Danimarka hükümeti bir çözüm ararken Spies Rejser isimli bir tur şirketi bu konuya parmak atarak “Do it for Denmark” isimli bir kampanya oluşturdu.

gökhanmms, geçen sene blogunda “Danimarka İçin Seviş” kampanyasını paylaşmıştı. Bu ilk kampanyaydı ki şimdi ikinci reklam filmi de gelmiş! Bu sefer de “Do it for mom” isimli süper bir reklam filmi çekmişler.

Devamı

Kanye West Gerçekten Amerika’nın Başkanı Olursa Neler Olur???

“Kanye Omari West” – 2020 yılının ABD başkan adayı – Kim Kardashian‘ı “first lady” yapacak kişi. Özellikle Estelle ile düet yaptığı “American Boy” şarkısına bayıldığım ama muhtemelen #toomuchcocaine’den kafayı yemiş zenci abimiz! Üzerine bir de Kim K, abimizde kokain etkisi yapıyor sanırım! Ah hala Queen’in Bohemian Rhapsody failiniz izlemeyenler varsa o sıçış videosunu tekrar izlemek isteyenler tıklayın anacım!

Geçtiğimiz günlerde MTV‘nin VMAs töreninde sahnede Amerika Başkanı olmak için seçimlere katılacağını anons etti. Aynı zamanda high olduğunu da itiraf etti ama bu beni de başkalarını da pek şaşırtmadı, çok büyük bir şey değil bence Kanye’nin high olması. Bu olaydan sonra Amerika’nın medyasının kendisiyle daha fazla ilgilenmesini sağladı. 2020’de Kanye Amerika’nın başkanı olur mu olmaz mı, çok fikrim yok, neden olmasın! Peki olursa neler olur? 🙂

İşte size tam olarak Kanye Amerika Başkanı olursa neler olabileceğinin videolu ve fotolu anlatımları;

Devamı

Ekici Oscarları

Ekici Peynir, sadece peynir üreterek büyümüş bir marka.

Ekici Ailesi’nin dedelerinin Konya’da kurduğu ufak mandıra bugün İSO ikinci 500’de, 96’ıncı sıraya kadar yükselerek, günlük 400 ton süt işleme kapasitesine ulaşmış durumda. Türkiye’de peynir denince akla gelen ilk beş markadan biri imiş.

Devamı

Kanye West’in Sözlerinden Oluşan Sınıf Posterleri

“Kanye West”; başkan olacak adam!

Buzzfeed vb olan onedio, listelist tarzı siteleri çok sevmekle beraber bu tarz siteler hayvan gibi saatimi yediğinden girmemeye ya da bir an önce siteden çıkmaya gayret eden bir insanı; “13 Kanye West Quotes As Kids Classroom Posters” isimli yazı anında kendine çekti!

Devamı

Türk Dizilerinin 15 Klişesi

“Ben hiç dizi izlemem! Türk dizisi hiiiç izlemem!” Yalannnnn!

Sadece kendimden bahsetmiyorum, çevremdeki pek insandan da bahsediyorum! Herkes üzerine alınsın yani! Buyrunuz içinde efsane dizi “Bizimkiler” yok ama fena değil wikipedia‘da yer alan Türk dizileri listesi!

Ben bu klişeler hakkında 24 saat konuşabilecek olsam da (bu konuda bilge olduğumdan değil, ilgimi azıcık çeken her konu hakkında bu kadar konuşabildiğimden söylüyorum bunu!)

Topukluhaber ve Milliyet‘te yayınlanan Türk dizilerinin olmazsa olmaz klişeleri nelerdir?

Devamı

Everything is about SEX!!!

Bir ara youtube hepimizin karşısına Songül Karlı’nın yayına sütyensiz çıktığı videoyu gözümüzün içine sokuyordu ya, o günleri özledim diyebilirim. Youtube, o günlerde insanları o kadar tanıyamıyordu ya, şu anda beni daha fazla tanıması dikkatimi dağıtıyor ve youtube’a takılıp kalıyorum, işlerim aksıyor! En son “Top 10 Songs You Didn’t Know Were about Sex” isimli videoyu önüme çıkardı, “hımmm, neymiş acaba bu şarkılar, diyerek, izlemeden geçemedim ve sonrasında paylaşmak istedim! Siz bir izleyin bakalım, yorumlarınız ne olacak?

Devamı

Göt Lalesi Nedir?

Türkiye’de yaşamanın, özellikle -“Yeni Türkiye”de- insanları varoşlaştırdığını düşündüğüm şu günlerde erkek arkadaşımla beraber bir karar aldık!

Varoşça bir hareket ya da söze ceza kesiyoruz kendi aramızda.

Ceza sistemi şöyle; varoşluğa kaçan ne yaptıysak ya da ne söylediysek bu konu ile ilgili blog yazısı yazmamız gerekiyor.

Ben de en son ona “Göt Lalesi” dediğimden ve bu terimin biraz varoş olduğundan ben şimdi size “göt lalesi” ile ilgili bilgiler aktaracağım 🙂

Devamı