Bloggerlara Özel Yemek Tadım Gecesi @60m² | 5 Nisan Çarşamba

60 m²’de artık sadece kulağımızın pası silinmiyor, karnımız da doyuyor!

Taksim’de akşamları canlı müzik performanslarıyla, konserlerle eğlenceli saatler geçirdiğimiz 60 m², konser öncesi yemek servisini hayata geçiriyor ve bu lezzetlerini ilk olarak bloggerlarla paylaşmak istiyor!

Menüsünde bonfile, salata ve makarna çeşitlerini bulunduran 60 m² bu lezzetlerini yaşamdan keyif alan ama gezmekten kendini alamayan, sıra yemeğe geldi mi yemekten muhabbete geldiğinde de muhabbetten kendini alamayan bloggerları misafir etmek istiyor.

5 Nisan Çarşamba 18:30’da başlayacak bu tadım gecesine, 60 m²‘nin menüsüne eklediği lezzetleri canlı müzik eşliğinde tadıp kendini bir gurme gibi hissetmek isteyen tüm bloggerlar davetli.

Eğer bir blogger iseniz ve biz sizi hala bu geceye davet etmediysem affola, gözümden kaçırmışım, yetişememişim! O halde siz beni 0536 221 16 08 numaralı telefondan arayıp bu tadım günüyle ilgili bilgi alabilir ve tadım gününde bulunmak için isminizi bana yazdırabilirsiniz, davetli olmayanlar içeriye alınmayacaktır!

Yemek bahane, yeni arkadaşlıklar, yeni proje paylaşımları, blogger paylaşımları şahane! 😉

*** Bu etkinlik herhangi bir sponsor markanın düzenlediği bir etkinlik değildir. 60 m’nin yemek menüsünü tanıtmak ve güzel insanların bir araya gelmelerini sağlamak için düzenlenmiş bir etkinliktir. Yanınızda kendi blogunuza ait tanıtım kartları veya stickerlarınızı getirmenizi önerir, yeni projelere vesile olacak bir gece olmasını temenni ederiz!

Gelin yeni insanlarla tanışın, blogunuzu tanıtın, yeni projelere el atın, sosyal medyanızı patlatın! 😉

 

5 Nisan Çarşamba akşamı görüşürüz 😉

60 m² adres: Şehit Muhtar Cd. No: 2/2 Talimhane (Taksim Meydanı, Yapı Kredi Bankası yan sokağı, Eczanenin üst katı)