ELECTROLL @ Suadiye Monc Live | 8 Şubat Çarşamba

Emre Egüz ve Basri Hayran ikilisinin ortak müzik projesi olarak gelişen Electroll’e bir de hiperaktif davulcu Doğan Tanyer eklenince grup çok daha eğlenceli bir hale geldi. Vokal ve gitarda Emre Egüz, bas ve Synthesizer’da E. Basri Hayran, davulda da Doğan Tanyer, sahnede o zıt tipleri ve zıt karakterleri sayesinde belki de birbirlerini tamamlıyor ve sahneye çok yakışıyor.

İlk EP’lerini geçtiğimiz aylarda çıkaran Electroll İstanbul’dan Ankara’ya farklı mekanlarda çalmaya başladığından beri seyirci kitlesini artırmaya devam ediyor. Müziğini Electro-pop olarak tanımlayan grup üyeleri şu sıralar müzik üretimine devam etmenin yanı sıra, bestelerini ve kendine özgü üslubuyla yorumladığı coverları güzel insanlara ulaştırmanın peşinde… Bu sefer de Suadiye Monc Live’da 8 Şubat Çarşamba gecesi 22:00‘da sahne alıyorlar. 
Repertuarlarında yer alan Jan Blomqvist, Sting, Muse, Bob Marley, Imagine Dragons, Chet Faker, Paul Kalkbrenner, Oscar and the Wolf, Tom Odell, Robin Schulz, Coldplay gibi isimlerin en güzel şarkılarının Electroll tarafından yorumlanan farklı coverlarını dinleyip, dans etmek isteyen herkes bu konsere bekleniyor.

Electroll FACEBOOK / instagram