Burcu Güneş Homofobik mi?

Geçenlerde Süper FM’in şen şakrak programcısı Duygu Özkan’ın radyo programlarını izliyorum internetten. Burcu Güneş’i 2013 yılında konuk ettiği programına denk geldim. Burcu Güneş’i çok merak ettiğimden değil ama Duygu Özkan’ın programı olduğu için geçmedim başka videoya, izlemeye devam ettim ama “o da ne”?!?

Gayet eğlenceli başlayan röportajın ilk dakikasında gelen bomba ile şaşıracaksınız! Programda Burcu Güneş, Duygu Özkan’ın kendisine yönelttiği şirin iltifatlar üzerine yanlış anlaşılma olmasın(!) diye “Biz gayet sağlıklı kadınlarız!” diyor! Gerçekten mi? Yani şaka olsa da pek hoş ya da komik değil! Siz güldünüz mü?

Sonuçta Duygu Özkan programına katılan pek çok konuğuna güzel iltifatlarda bulunuyor. Mesela Demet Akalın, Sıla, Hande Yener ve pek çok konuk bu iltifatlardan rahatsız olmuyor da Burcu Güneş neden böyle bir açıklama yapmak durumunda kalıyor ben anlam veremedim.

Bu videonun 10 dakikalık olmasına bakmayın, daha ilk dakikada “nasıl bir cümleydi şimdi o?” tepkisini verecek, ilk 2 dakikayı devamlı olarak izleyeceksiniz! Zaten programın devamı Duygu Özkan’ın programı olmasına rağmen çok eğlenceli ya da heyecanlı değil!

Bu arada ben de buradan Burcu Güneş’e bol sağlıklı günler diliyorum 🙂 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile kardeşi olan Aileden sorumlu eski Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf’ın isimlerinin birleşiminden oluşan “Sema Kavaslar” olarak bu Burcu Güneş’e “bu homofobiniz nereden geliyor?” diye sormak istiyorum!