RHADOW @ BEAT | 18 /10/15

İstanbul, yazın sıkıcı oluyor biraz. Yani Suma’ya falan giderseniz OK ama Beyoğlu’nun mekanları ya kapalı ya da tırt oluyor.
Sezon yavaş yavaş açılırken BEAT‘ten güzel bir sürpriz geliyor;

Rhadow 2007’de ülkesi Romanya’da çeşitli partilerde çalarak DJlik kariyerine başladı fakat sadece DJ olmak onu memnun etmemiş. 2009 yazında memleketi Braşov’da prodüktörlük hayatına GREELPOUND albümü ile başladı ve bu albümle ilgileri üzerine çekmeyi başardı.”NTFO” ile deep house güçlerini bir araya getiren Rhadow, “Rhadow meets NTFO” projesine imza attı. SINTOPE DIGITAL, GET PHYSICAL ve KIARA’dan çıkan albüm ve remixleri büyük kitlelere ulaştı. 2012 yılında kendi klasmanında en çok listeye giren DJ oldu.

İstanbul House müziğinin öncülerinden olan Cure-Shot nam-ı diğer Kürşat Gencel, DJ’lik hayatına 1990 yılında kardeşi ile beraber Techno ve House çalarak başladı. Zamanının gözde mekanlarında çalarak profesyonelliğe adımlarını attı ve Underground House, Garage ve Techno deneyimlerini geliştirdi. Cure-Shot aynı zamanda High End, Club Crystal ve 11 11’in kurucu ortaklarındandır.

2000 yılının başlarının en önemli clubları olan Cantina, Soho, Nu-Pera, Smoke, Dulcinia’da resident DJ olarak görev alan Oz-e; harmanladığı downtempo, deep, vocal, funky ve tech-house gibi soundlarla İstanbul’un ve Türkiye’nin en çok konuşulan house music DJ’lerinden biri oldu. 2000’li yılların ortalarına kadar Samara, Club Maxim, Club Crystal, Buzz Bar, Blanco, Rush, H2000, Rock’n Coke, Radio Cool, Radio Quasar gibi club, radyo ve festivallerde Türkiye’nin ve dünyanın en önemli DJ’leriyle aynı kabini paylaştı. Yakın zamanda Clinic, 11:11, minimüzikhol, The Hall, beat, Küçük, follow, Koma, Otto (Alaçatı), Kite (Ankara), Cosmique Room, Superb (Bodrum), Suma Beach gibi birçok sahnede performans gösterdi. Türkiye’nin en önemli elektronik müzik radyolarından Dinamo FM’de 2007’den günümüze her cumartesi 16:00-17:00 arası deep, deep tech house’dan oluşan set’lerini sunmaya devam ediyor ve 2014 itibariyle Luxury Lounge FM‘de her pazar 22:00-23:00 arası seçtiği deep House mix’leriyle dinleyicilerini yeni bir haftaya hazırlıyor.

Bu kaçırılmayacak etkinliğin biletlerini Biletix‘ten hemen alarak içinizi bir rahat ettirin bence! İçerisi çok kalabalık olabilir ve biletiniz yoksa kapıdan ayarlamanız zor olabilir! Benden söylemesi! 😉
see u there 😉 have fun!!!