One Love Festival 2015|13 – 14 Haziran @LifePark

14. geleneksel 😛 One Love Festivali nedeniyle, 13-14 Haziran’da LifePark’tayız. Gelirseniz evde bulamazsınız.

“Hayat Bu Kapağın Altında” desteğiyle gerçekleşecek olması ne kadar manidar!

Festivallerinde ve konserlerinde alkol satılmayan bir ülke olduğumuzdan benim bu kapağa saygım arttı, sevgi zaten bira markası olunca uzun zamanlardan beri var. Gerçi Tuborg Gold serisi çıktığından beri Efes’i biraz boşladım. Efes’in EXTRA 1 litrelik damacanasıyla iyiyiz bu aralar.

Festivalin hashtagi de ‪#‎festivalbukapağınaltında‬

Neysssssss…

One Love Festival 2015in bu yılki kadrosunda Mercury ödüllü James Blake ve The Strokes‘un asıl çocuğu Julian Casablancas var, The Voidz ile birlikte.

Hot Chip, Tom Odell, Austra, Metronomy, Little Dragon, Fink, Everything Everything ve Jose Gonzalez de festivalde performans sergileyecek isimlerden.

Yerli sahnede ise Ceylan Ertem, 123, The Ringo Jets, Sattas ve The Away Days ile birlikte Barış Demirel, Palmiyeler ve Can Güngör’ü de One Love 14 sahnesinde.

One Love Festival’a Davetiye Kazan!

“James Blake’e 2013 yılında Mercury Prize kazandıran albümünün adı nedir? *” sorusuna “Overgrown” doğru cevabını verirseniz Red Bull’dan davetiye kazanma şansınız doğuyor. Başkasından duyacağınıza benden duyun dedim 😛 Neyse burayı tıklayıp siteye gidebilirsin. Şans benimle olur innşşş, kazanamazsın 😛

Ha zaten ben kendimi garantiye alayım diyorsan da avantajlı biletlere burayı tıklayarak ulaşabilirsin.

Bu arada Hot Chiple tanışma videomu bilmiyorsanız siz de izleyin – ama sıkılıp bırakmaca yok – şu facebook yorumları gibi olacak tamam da – gerçekten sonuna kadar izleyin – teşekkürlerinizi şimdiden kabul ediyorum 😛

efes_one_love_fest_2015_istanbul_festival_bilet_13_haziran_lineup

efes_one_love_fest_2015_istanbul_festival_bilet_14_haziran_lineup