CHANTAGE & TelePOTik @ BRONX Pİ SAHNE | 26 EYLÜL 2014

İşte tam benlik bir event!!!
CHANTAGE & TelePOTik @ BRONX Pİ SAHNE | 26 EYLÜL 2014

1990 yılında kurulan CHANTAGE; New Wave, Indie, Punk, Brit Pop, Synth Pop, New Romantics türlerinin en sevilen coverlarından ve kendi bestelerinden oluşan repertuarları ile Türkiye’nin önde gelen canlı müzik mekanlarında ve festivallerinde gerçekleştirdikleri performansların yanı sıra; Kendi bestelerinden oluşan, henüz yayımlanmamış EP’nin Depeche Mode tarafından beğenilmesi ile 2006 Temmuz’da grubun Türkiye konseri öncesinde de sahne almıştı (ben konsere gidememiştim! o gün intihar etmeyi düşündüğüm çaresiz günlerimden birisiydi!)

Live Peformance of CHANTAGE on Kurucesme Arena, Istanbul on July 2006, during Depeche Mode Warm-up Party

TelePOTik, 2008 yılında Ayşe Ertuğrul ve Ozan İnam tarafından İzmir’de kuruldu. 2008 yılından beri Trip-Hop, Electronica ve Psychedelic tarzda coverlarla Türkiye’nin bir çok farklı şehir ve konser salonunda performanslar sergilediler. 2012 yılında ‘NASIL’ isimli bir single yayınladılar. İlk albümlerinin kayıt sürecinde olan TelePOTik 20 Ağustos 2014’te MidtownFest kapsamında PORTISHEAD ile aynı sahneyi paylaştı (iyiler – baya bir iyiler!).

Portishead – Glorybox Cover By TELEPOTiK Live 2011

Bu arada konserin tüm gelirleri Nisan 2014’te kurulan; ülkemizin ve bulunduğumuz coğrafyanın ilk yasal Ateist oluşumu olan “Ateizm Derneği” yararına kullanılacakmış! Ben, Allah’tan bir şey gelmezse orada olacağım 🙂 olay çıkarsa canlı canlı bildiririm 🙂

ps: Ateizm Derneği Türkiye’de yaşayan inançsız, dinsizlerin ve benzeri düşüncelere sahip olan kişilerin aynı çatı altında toplanarak toplumumuzu bu konularda bilinçlendirmek, dinsiz ve inançsız bireylerin kendi arasında yardımlaşma ve dayanışma sağlamalarını, sosyal alanda örgütlenmelerini ve hukuki dayanışmalarını sağlamak amacıyla hukuki ve sosyal platformda dini baskı ile mücadele etmek için kurulmuştur.

Tarih: 26 Eylül Cuma
Mekan : Bronx Pi Sahne
Adres: İstiklal Caddesi, Terkoz Sokak No: 8/1, Beyoglu
info: +90 (531) 384 80 80

Program:
21:30 – Kapı Açılış
22:45 – TelePOTik
00:15 – CHANTAGE
Bilet : 25 TL