Satanizm Geri mi Döndü?

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntüler! Haberiyle Milliyet‘e bile konu olan Eskişehir Osman Gazi Üniversite’sinde okuduğu söylenen Can Aksoy’un, yatağına pisleyen kediyi 20 kiloluk damacana ile ağır bir şekilde yaraladığı iddia edildi. Ortaya çıkan belki de izlemiş olduğunuz videoda (+18 – ben yayınlamak istemiyorum!) bu şahsın, “Sen daha ölmedin mi?” sözleri duyuluyor.

Başta hayvanseverler olmak üzere bir çok kişiyi ayağa kaldıran görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı ve C.A.’nın okuduğu Osmangazi Üniversitesi’nin rektörlüğü telefon yağmuruna tutuldu.

İddialara göre Can Aksoy, Eskişehir’deki bir cafeden sahiplenmiş. Bu mekan; Cafe de Kedi nin facebook sayfasında “9 Şubat 2014” günü paylaştığı ileti ise şu şekilde;
Eskişehir’de kedisini işkence ile öldürüp videosunu paylaşan kişinin adresi, kimlik bilgileri bizde mevcut olup, katlettiği kedi cafe de kedi den sahiplendirme sözleşmesiyle sahiplendiği kedidir. Gerekli yasal işlemler tarafımızdan yarın başlatılacaktır. Bu berbat durum yüzünden hepimiz çok kötü durumda ve çok üzgünüz…

Facebook’ta Aysun Femme-Fatale‘in konu ile ilgili yazışmaları;
Can Aksoy ile yazışma;
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_katil
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_aysun_femme_fatale_
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_aysun_femme_fatale

Can Aksoy’un eski kız arkadaşı olduğu iddia edilen, Adel Tikal’ın başka bir arkadaşı ile mesajlaşmaları, fb’tan buldum buradan!
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_adel_tikal

Rabia Çiftçi ile facebook mesajlaşmaları;
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_katil_sms

İrem Şeyma ile ile facebook mesajlaşmaları;
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_katil_facebook_mesaj

Twitter’da @fastantu kullanıcı adıyla “Olum bu kız böyle değildi yemin ediyom böyle değildi @metalinmysoull diye” paylaştığı mesajlaşmalanın screen shotı; (bu arada @metalinmysoull ‘un twitter hesabı şu anda kapalı!”
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_twitter

Can Aksoy’un kullandığı en son twitter hesabı olduğu düşünülen fakat şu anda aktif olmayan @canaksoy94 hesabından bir screenshot;
kedi_vahseti_can_aksoy_eskisehir_osman_gazi_universitesi_foto_resim_intihar_sapik_manyak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne, change.org üzerinde yayınlanmış olan imza kampanyasına siz de buradan destek verin!

Bu arada son gelişmeler; Osman Gazi Üniversitesi bugün (10 Şubat 2014) websitelerinden Kamuoyunun Bilgisine bir duyuru yayımladı.
Sosyal paylaşım ve çeşitli iletişim sitelerinde yayınlanan, Üniversitemiz Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi M.Can AKSOY’un, hayvan haklarını ihlal eden ve bizleri derinden üzen video görüntülerini nefretle kınıyoruz. Yapılan fiil ile ilgili olarak, söz konusu öğrenci hakkında gerekli inceleme ve soruşturma başlatılmış olup, fiilin Üniversitemiz Disiplin Yönetmeliği çerçevesinde en ağır şekilde cezalandırılması konusundaki hassasiyetimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.
Gençlerimizin insani bir takım değerlere bağlı ve etik kurallar çerçevesinde yetiştirilmeleri konusunda toplumda her kesimin gerekli hassasiyeti ve özeni göstermesi hepimizin ortak arzusudur.