Sizin Vine Fenomeniniz Kim?

Ben de bayılıyorum, Vine çekeyim, eğleneyim, beni re-Vine etsinler! Halen bir Vine fenomeni olamadım! Aptal Sema, beceriksiz Sema, kaka Sema! Bak diğer çocuklara nasıl da fenomen fenomen sırıtıyorlar! Yaf bir kere güya 2 adet iPhone taşıyorum yanımda söylemesi ayıptır! Güçlerine gitmesin kendilerinin ama ulan ikisi bir iPhone etmiyor kardeşim! Birinin üst tuşu, birinin merkez tuşu bozuk, iPhone5’in ayrıca ses almama sorunu var! Video çekemiyorum yani 🙁 O yüzdendir ki acil iPhone 5s’e ihtiyacım var! ehiehi! “O da buradayım abla, selam ben geldim.” diyordu zaten ya! Benim telefonlarda böyle sorunlar olunca ben düzgün bir telefon gördüğümde, nazımın geçebileceği bir insansa hemen “hadi Vineeee” diye zorluyorum! bknz: Bu benim senelerdir nazımı çeken Bilal mesela;) Onun telefonuna el koyduğum günlerden biri!

Şaka bir yana Vine fenomeni olma peşinde değilim, ama kendimi izlemekten büyük zevk aldığımdan Vine‘ı da seviyorum! Artı diğerlerinin buna kardeşim Gökçen Kavaslar da dahil, çektikleri vineları izlerken çok eğleniyorum!
Ayrıca diyorum ki Vine sayfana girdim ve yeni Vine çok bulamadım! çek abi özlüyorum! Seni de yanındaki bu kıllı Şans’ı da!

Hakan Hepcan, Halil Söyletmez, Memeli Mestan ve yurt dışından da bir dolu isim var! Birisi de
gerçek hayatta bir film yapımcısı olan Zach King oldu! Walla gayet eğlenceli videolar! Toplama bunlarrr!!! Yetişen izliyyy!!!