Aşk Güzeldir!

Ben aşkı çikolata, şeker, marzipan, kurabiye sanmıştım!
Serdar Ortaç; çiçek-böcek sanınca OK de ben sanınca mı olmuyor? Olur işte bal gibi de olur! Zaten bence aşk gerçekten tatlı bişey! Öyle olması gerekiyor! Yoksa herkes sadist mi bu dünyada?
Bu soruların cevapları yok bence hiçbir yerde! O yüzden ben halen aşkın çikolata olduğunu düşünüyorum! Bundan kimse vazgeçiremez beni, yoksa hayattan soğurum, sonrası da malum işte, hayata küsme, intihara yönelme, vs vs…

Nereden geldik aşk konularına? Elif Çağlar’dan geldik efendim, istanbulPlaces ve SCOEvents’in ortak seçimi ile hazırlanan cuma gününün etkinlik listesinden geldik! Yarın yani Cuma gecesi Bronx Pi Sahnesi’nde vereceği konserden geldik. Benim o sırada “Test Broadcast | 17.01.2014 @Blow” etkinliğinde olacağımı düşünürsek gidemeyeceğim, ama bildiğim kadarı ile zaman zaman konserleri oluyor Elif Çağlar’ın, başka zamana niyet&kısmet!
Bu arada sakın yanlış anlaşılmasın Blow’da olmaktan çok mutlu olacağım! Bir kere Çağrı & Beatporn & Mertech diyorum! Daha ne olsun! Let it Blow! 😉

Elif Çağlar – Circus Love
Lyrics & Music: Elif Caglar / M-U-S-I-C
created by FILMILY

Elif Çağlar – Circus Love [music video] from nkaya on Vimeo.

İki adet kalbi kırık marzipan karakterinin kendi şeker hayatlarında yaşayışları! Oyh duygulandım saçma bir şekilde!

A story of two broken-hearted marzipan characters living in their sweet world, although not everything is as sweet as it seems. Will they get through all the obstacles they encounter in their turbulent relationship or will they give in?
**************************
Why do u wanna hurt me?
if u say u love me!
Can’t u see that I love U!
**************************