Flaş!!! Flaş!!! Flaş!!! Erdoğan Bayraktar, milletvekilliği ve bakanlıktan istifa ettiğini açıkladı.

Az önce taksideydik, taxici amca çok manyak bir adamdı…
gündelik konulardan, hafif siyasetten, ondan bundan konuşurken, abiye gelen bir telefon “ohaaaa!” olmamıza sebep oldu!!!
Ofise geldim hemen pc başına tabi!
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğini açıkladı.
Bayraktar NTV’de yaptığı açıklamada ‘Soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan’ın talimatıyla yapıldı.
Başbakan’ın istifa etmesi gerekir’ dedi.

Hürriyet‘in haberini yayınlıyorum!!!

Hürriyet TV’nin haberi;
İçişleri Bakanı Muammer Güler ile Ekonomi Bakan Zafer Çağlayan’dan sonra Bayraktar da istifa etti. NTV canlı yayınına katılan Bayraktar yaptığı açıklamada “17 Aralık tarihinde yapılan operasyon dosyasında şahsımı rencide edecek veya izah edemeyeceğim hiçbir husus yok. Ancak Sayın Başbakan’ın istediği Bakanla çalışmak veya istediği bakanı görevden almak en tabi hakkıdır ve yetkisidir. Fakat ‘rüşvet ve yolsuzluk ifadelerinin bulunduğu bir operasyon sebebiyle istifa ediniz ve beni rahatlatacak deklarasyonu yayınlayınız’ şeklinde tarafıma baskı yapılmasını kabul etmiyorum. Etmiyorum çünkü, soruşturma dosyasında var olan ve onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan’ın talimatıyla yapıldı. Bu minval üzere bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğimi açıklıyorum. Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan’ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum” dedi.

Bu arada PlayTuşu’ndan kaptığım görse – Erdoğan Bayraktar’ın cep telefonu kepsi

ERDOĞAN BAYRAKTAR'IN PARALEL EVRENDEN TELEFONU via PLAYTUŞU

ERDOĞAN BAYRAKTAR’IN PARALEL EVRENDEN TELEFONU via PLAYTUŞU

E peki şimdi ne olacak???